CoolSpot CW

CoolSpot CW – z naší nové výrobkové řady – byly vyvinuty pro místa, kde teplo a hluk z kompresorového okruhu mohou narušovat užívání místnosti. Jednotky vyžadují napojení na centrální rozvod chladné vody v budově. Chladicí výkon každé klimatizační jednotky je řízen 2-cestným ventilem dle aktuální potřeby tak, aby byla udržena požadovaná teplota uvnitř Conteg rozvaděče.

Klimatizační jednotky Conteg CoolSpot CW jsou navrženy, aby udržovali nastavenou teplotu vzduchu uvnitř Conteg rozvaděčů při minimální spotřebě energie. Jednotky obsahují vysoce účinný vodní výměník, který se připojí na stávající rozvod chladné vody v budově. Radiální ventilátor zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu uvnitř rozvaděče, a odvod tepla z vnitřního prostředí do vodního trubkového výměníku.

Díky tichému provozu mohou být jednotky instalovány i v místnostech s trvalým pobytem lidí a teplo z rozvaděčů nenarušuje pohodu v místnosti. Při instalaci jednotek se jen ujistěte, zda je nad nebo vedle rozvaděče dostatečné místo pro instalaci i následný servis zařízení.

Jednotky CoolSpot CW obsahují 2-cestný solenoidový ventil s kapilárou řízeným mechanickým termostatem na odtahovém vzduchu. Požadovanou teplotu lze nastavit v rozmezí od 20 do 46°C při hysterezi 4K. Ventil se uzavírá také v případě, že plovák v kondenzátní vaně detekuje příliš vysokou hladinu. Ventilátor v takovém případě zůstává v chodu.

Rozvaděče s jednotkami CoolSpot mohou být snadno doplněny jednoduchým monitorovacím systémem Conteg RAMOS pro sledování teplot a vlhkostí v rozvaděčích i mimo ně.

CoolSpot TW

Malé klimatizační jednotky v provedení Top Mount pro dokonalou separaci vzduchu a úsporu místa v serverovně.

CoolSpot WW

Malé klimatizační jednotky v provedení Wall Mount pro zvýšení výkonu nebo větší bezpečnost díky záloze zdroje chladu.