Reference

Společnost Conteg spolupracuje s celou řadou společností vynikajících ve svém oboru. U svých zákazníků kombinuje osvědčené postupy s vysoce kvalitními produkty. Komplexní řada produktů a služeb zajišťuje flexibilní přístup k různým řešením podle požadavků zákazníků. Nasazením modulárního systému je zajištěno, že většina produktů je kompatibilní s výrobky jiných dodavatelů a umožňuje další rozšiřitelnost celého řešení. 

Referenční video:

Referenčni projekty:

Datové centrum SafeDX  - Česká republika

Conteg prostřednictvím sesterské společnosti DCI Czech realizoval v pozici Generálního Dodavatele výstavbu nového datacentra SafeDX. 
V rámci dodávky integroval více než 10 subdodavatelů včetně stavební části a dodávek výrobků Conteg.

>>Přečíst celý článek

Datové centrum Wörglweb Stadtwerke Wörgl - Rakousko

V tomto data centru byla realizována uzavřená ulička s 10x PREMIUM RSF rozvaděči, 5x PREMIUM RSB rozvaděči, třemi chladicími jednotkami CoolTeg PLUS, kabelážním systémem OptiWay, monitorovacím systémem RAMOS Ultra s přídavnými expandéry pro kartový přístupový systém a napájecí panely PDU.

>>Více informací o datovém centru

Datové centrum TTC TELEPORT- Česká Republika

"Datové centrum DC2 je největším a nejmodernějším datovým centrem ve střední a východní Evropě, vyhovuje nejnovějším standardům. Zároveň s výstavbou začala certifikace Uptime Institute TIER III."

>>Přečíst celý článek

Datové centrum Rondel - Česká republika/Ústí nad Labem

Jedním z projektů, které jsme realizovali, je moderní datové centrum v Ústí nad Labem – Rondel postavené pro společnost Vaudevile, s.r.o. Investor si naši společnost vybral jak pro zkušenosti ověřené ze zakázek po celém světě, tak také z důvodu propojení vlastní výroby, vývoje a prodeje nejmodernějších zařízení.

>>Přečíst celý článek

Datové centrum Hermine - Francie/Bretaň 

"Conteg nabízí kvalitní produkty za příznivou cenu. Navíc dbá na dobrou technickou podporou, což pro nás bylo při rozhodování velmi důležité." 

>>Celý rozhovor s majiteli zde

Kompresní stanice - Česká republika

V této realizaci byl použit venkovní rozvaděč outTEG s přídavnou ventilací a bateriovým soklem s policí. 

Datové centrum Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

"Úkolem Univerzitního datového centra je zajistit provoz a infrastrukturu pro centralizované i necentralizované IT služby a servery. Datové centrum poskytuje výpočetní, diskovou a síťovou kapacitu využitelnou univerzitními složkami pro provoz jejich služeb. Datové centrum je rozšiřitelné a využívá technologií konvergovaných sítí, virtualizace serverů a také sdílení fyzické infrastruktury."

>>Video z otevření datového centra

Eclipse Print - Česká republika
Součástí této dodávky byly jednodveřové i dvoudveřové průmyslové rozvaděče inTEG FSE včetně příslušenství. Výřezy v rozvaděčích byly na míru vytvořeny v Conteg Modifikačním centru.
Bezobslužná stanice - Česká republika
Venkovní rozvaděče odolávají nepříznivým vlivům venkovního prostředí. Tyto venkovní rozvaděče outTEG slouží k řízení bezobslužných stanic. 
Datové centrum Casablanca - Česká republika

"Základ Datacentra Casablanca tvoří moderní a kvalitní technologické zázemí, jehož součástí jsou výkonné zálohované systémy. Stejný důraz klademe i nabezpečnost a protipožární ochranu. 

Pro zajištění chlazení jsme v Datacentru zvolili systém centrálního zdroje chladu a systém uzavřené studené/teplé uličky. Výrobníky běžící v systému n+1 chladí přenosové médium, které je rozváděno do jednotlivých serveroven. Pro dosažení maximální efektivity a šetrnosti k životnímu prostředí využívá celý systém nejmodernějších technologií freecoolingu."

>>Více informací o datovém centru

INFIS  - Střední škola informatiky a finančních služeb, Česká republika

CONTEG prostřednictvím sesterské společnosti DCI Czech realizoval projekt „Rekonstrukce podpůrné technologické infrastruktury (non-IT) současné školní serverovny“ tak, aby odpovídala aktuálním nárokům na provoz a zabezpečení klíčové IT infrastruktury školy za použití nejmodernějšího vybavení.

>>Přečíst celý článek

EUROWAG,Česká republika

Společnost Eurowag se úspěšně rozrůstá, a s rozvojem společnosti vyvstala i potřeba navýšení IT kapacity jejich serverů v datovém centru.

Na tomto projektu se podílel i CONTEG, a to dodávkou kompletního řešení non-IT infrastruktury v podobě systému uzavřené uličky, která fyzicky odděluje teplotou a studenou zónu, čímž efektivně snižuje náklady na provoz i energetickou náročnost datového centra. 

>>Přečíst celý článek

 

Další klienti:

 

       
     
 

   
 

 

   
 
 

   
 
 

 
 
 
 


 

Print Favorities E-mail Twitter RSS