Stojanové rozvaděče

Stojanové rozvaděče slouží k bezpečnému a přehlednému uložení aktivních a pasivních prvků vč. potřebné kabeláže. V naší nabídce naleznete 2 základní řady stojanových datových rozvaděčů - PREMIUM a iSEVEN, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky uživatelů na uložení ICT a telekomunikační techniky. Nabízíme jak univerzální typy se svařovanou či montovanou konstrukcí, tak i speciální datové rozvaděče pro konkrétní užití (např. serverové rozvaděče). Naším cílem je uspokojit požadavky každého zákazníka, proto neustále vyvíjíme a doplňujeme portfolio našich produktů a jejich příslušenství.

PREMIUM Server RF1

PREMIUM Server RF1 je nový, flexibilní, uživatelský přívětivý rozvaděč řady Premium určený pro nejnáročnější podmínky a použití. Svařovaný rám zajišťuje maximální tuhost a nosnost až 2 000 kg.

PREMIUM Server RSF

Navržen jako dedikovaný serverový rozvaděč pro umístění v datových centrech, síťových a telekomunikačních ústřednách. PREMIUM Server RSF má pevnou svařovanou rámovou konstrukci s nosností 1 500 kg.

PREMIUM RSF BYTEline

Rozvaděč PREMIUM Server RSF BYTEline je navržen jako specializovaný serverový rozvaděč pro datová centra.

PREMIUM Cabling RDF

Koncipován speciálně pro infrastrukturní rozvody, datová centra, síťové a telekomunikační uzly. Rozvaděč PREMIUM Cabling má rámovou konstrukci s nosností 500 kg.

PREMIUM Housing RSB

Rozvaděče PREMIUM Housing jsou určeny pro serverhousigové a kolokační centra, kde mohou být umístěny jako samostatně stojící, příp. v řadách, k dispozici jsou 2,3 až 4 sekčním provedení.

iSEVEN RI7

Datové Rozvaděče iSEVEN RI7 byly navrženy tak, aby poskytly nepřekonatelný poměr ceny, užitné hodnoty a kvality. Jedná se o univerzální rozvaděč s nosností až 400 kg.

iSEVEN SERVER

Tyto vybrané konfigurace rozvaděčů splňují nejvyšší nároky a přináší nedosažitelný poměr cena / výkon.

iSEVEN Flex RM7

Rozvaděč iSEVEN Flex RM7 s montovanou konstrukcí a nosností až 400 kg je určen tam, kde prostorová omezení přístupových cest neumožňují použít univerzální IT rozvaděč iSEVEN se svařovanou konstrukcí.

iSEVEN Flex SERVER

iSEVEN Flex SERVER kombinuje rozvaděče pro běžné použití s velmi užitečnými prvkyčistě serverových rozvaděčů RSF.

Special OPTIMAL

Rozvaděče skupiny Special OPTIMAL jsou navrženy a určeny pro specifické oblasti použití. Lze jej umístit jako samostatně stojící, tak i do sestav pro serverovny i datová centra.

Systém rozšiřujících sekcí

Sekce z tohoto systému umožňují rozšířit požadovaným směrem vnitřní prostor rozvaděče.