CoolSpot

Malé klimatizační jednotky CoolSpot jsou určeny na pokrytí nízké a střední tepelné zátěže uvnitř rozvaděčů Conteg série PREMIUM a OPTIMAL. I při kolísající teplotě a nízké kvalitě vzduchu v místnosti udržují konstantní klima pro IT komponenty instalované v rozvaděči a chrání je před vnějším prachem a vlhkostí (provedení rozvaděčů s IP54). Nabízíme jednotky s dvěma různými chladicími principy – verzi s přímým výparem (DX) s kompletním kompresorovým okruhem uvnitř, a verzi s vodním chlazením (CW) vhodnou pro napojení na rozvod chladné vody v budově.Obě verze existují ve dvou designových variantách. Montují se na horní kryt (provedení TM) nebo místo jedné z bočnic rozvaděče (provedení WM). Klimatizační jednotky CoolSpot jsou proto vhodné pro chlazení techniky v samostatně stojících rozvaděčích i jako doplňkový systém v datových centrech a serverovnách s poddimenzovaným centrálním klimatizačním systémem.

CoolSpot CW

Jednotky jsou navrženy pro napojení na rozvod chladné vody v objektu. Po snadném připojení k rozvaděčům Conteg, zajišťují perfektní klima pro všechny vnitřní komponenty.

CoolSpot DX

Jednotky obsahují kompletní kompresorový okruh včetně regulace. Je možné je použít jako jednoduchý Plug&Play výrobek do jakéhokoli projektu, kde nevadí teplo odcházející z chlazeného rozvaděče do místnosti.