CoolTeg Plus

Chladicí jednotky CoolTeg Plus jsou konstruovány pro chlazení velmi vysoké hustoty tepelné zátěže, která se vyskytuje v moderních datových centrech a serverovnách. Klimatizační jednotky se instalují mezi rozvaděče do ucelených řad. Design chladicích jednotek CoolTeg přesně odpovídá zvolenému designu okolních rozvaděčů Conteg – velikostí, materiálem a i barvou. V nabídce naleznete chladicí jednotky s chladícím výkonem až 81 kW v provedení pro chlazenou vodu CoolTeg Plus CW a jednotky s chlazením přímým výparem. Ty jsou ve dvou provedeních, s kompresorovou jednotkou mimo budovu datového centra CoolTeg Plus DX a jednotky s kompresorem uvnitř CoolTeg Plus XC. Architektura chladicích jednotek nabízí dvě varianty - uzavřený a otevřený okruh vzduchu.
CoolTeg Plus DX

CoolTeg Plus DX s venkovní jednotkou Mitsubishi je vysoce účinný systém s ekologickým chladivem. Vhodný zejména pro serverovny o výkonech do 100 kW. Nová generace s EC technologií a dotykovým displejem.

CoolTeg Plus CW

Jednotky CoolTeg CW jsou naprosto vhodné do chladicích systémůs volným chlazením (free-coolingem). Nová generace s EC technologií a dotykovým displejem.

CoolTeg Plus XC

CoolTeg Plus XC je mezirozvaděčová klimatizační jednotka fungující na principu přímého vypařování chladiva s kompresorem uvnitř.