Prodejní podpora

Snahou naší společnosti je uspokojit potřebu zákazníka. Kromě kvalitního produktu je zapotřebí, aby zákazník zvolil vhodný produkt a tomuto cíli jsme podřídili jak organizační strukturu společnosti, kde hraje nezanedbatelnou roli tým zkušených pracovníků back office, tak jednotlivé komunikační kanály.

Hlavním kanálem pro poskytování informací produktových informací je široká síť distributorů, kteří pokrývají oblast EMEA, takže ve většině států je možno řešit nákup rozvaděčů a dalších produktů Conteg přímo s lokálním partnerem a samozřejmě v lokálním jazyce.

Mezi komunikační kanály provozované přímo společností Conteg patří především nové webové stránky, na kterých se právě nacházíte a dále pak systém tiskovin (katalog, data sheety, cut sheety, brožury) a jejich elektronické verze (PDF). O novinkách Vás pravidelně informujeme v sekci Aktuality.

Realizaci jakéhokoli obchodního případu zajišťují pracovníci back office, kteří jsou Vám k dispozici každý pracovní den od 8:30 do 17:00. Pro zrychlení komunikace se prosím obracejte především na svého lokálního prodejce, distributora produktů Conteg. V případě složitého dotazu nebo zásadní nespokojenosti s prací našich partnerů jsme samozřejmě připraveni se Vám osobně věnovat. Kromě pracovníků back office jsou v našem týmu k dispozici rovněž produktoví manažeři, kteří Vám mohou pomoci při přípravě složitých projektů. Více informací o práci technických manažerů naleznete v sekci Projekční podpora.

Za účelem kontaktu můžete využít jak telefonické kontakty na stránce Conteg, tak i speciální formulář pro zaslání dotazu, případně poptávky. Garantujeme Vám, že všech dotazů našich zákazníků si vážíme a snažíme se je co nejdříve vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Print Favorities E-mail Twitter RSS