Řešení

Společnost Conteg svým rozsáhlým portfoliem produktů a řešení poskytuje svým obchodním partnerům a zákazníkům široké možnosti pro uskutečnění všech jejich představ a požadavků při budování ICT systémů. V naší nabídce naleznete přehled produktů, které vám usnadní nalézt vhodného řešení. Ale také základní informace o podporovaných uspořádáních a službách, které Vám mohou pomoci při plánování a realizaci vašich představ. Nenabízíme jen produkty, ale celková řešení!

Datová centra

Datové centrum lze definovat jako prostor pro uložení počítačových a přidružených technologií, pro skladování, řízení a šíření údajů a informací. Málokdo si dnes dokáže představit život bez komunikace.

Řešení pro podniky

Také malé a střední podniky pro svou obchodní činnost potřebují zajištění ICT komunikace a pro ně Conteg nabízí projekt a realizaci datové místnosti, serverovny či komplexního datového centra.

Serverovny

Zařizujete nebo modernizujete vlastní serverovnu?

V této sekci jsme pro Vás vybrali výrobky vhodné do moderní serverovny. Základem jsou rozvaděče pro servery, switche a kabeláž s mnoha chytrými doplňky.

TELCO

Telefonujete, emailujete, sdílíte data na sociálních sítích? Využíváte počítačové sítě různého provedení a rozsahů? Velká část lidí si neumí představit být bez možnosti denně používat počítač.

Networking

Hledáte způsob, jak správně uložit kabeláž a IT techniku? Na vyřešení Vašich potřeb Vám firma Conteg nabízí networkingové rozvaděče, které Vám zajistí při dodržení všech světových standardů správné uložení kabeláže i IT techniky.

Home & Office

Také doma a v kanceláři lze mít  IT a telekomunikační technologii umístěnou bezpečně a přehledně. Vše pro Vaše domácí nebo kancelářské uložení IT techniky naleznete zde.

Venkovní aplikace

Venkovní skříně bezpečně ochrání elektrické zařízení proti nepříznivým vlivům počasí.

Průmyslová řešení

Pro průmyslová řešení můžete využít naše průmyslové rozvaděčové skříně inTEG.

Barevné řešení vašeho IT

V rámci CONTEG edice „One color is not enough“ nabízíme možnost barevně přizpůsobit datová centra a serverovny individuálním potřebám zákazníků.

Doručovací a ukládací boxy

Samoobslužné kovové schránky pro bezpečné předávání zásilek. Modulární řešení umožňuje kombinovat více typů schránek v jedné instalaci.