Doručovací a ukládací boxy

Samoobslužné výdejní a doručovací boxy se stávají nedílnou součástí logistických řetězců dnešní doby. Společnost CONTEG se spojila se společností Payment4U, která se dlouhodobě specializuje na oblast vývoje SW pro platby, a vytvořila novou entitu CONTEG Payment4U, která  se  stala novým hráčem na poli logistických služeb. Tato ryze česká společnost nabízí své vlastní řešení plně automatických  doručovacích  a ukládacích boxů, které jsou revoluční díky unikátnímu softwaru, dezinfekci interiéru a chlazení.

Boxy jsou určeny pro uložení běžných, ale i potravinových zásilek, jak pro velké distributory na trhu, tak i pro státní správu např. pro bezdotykové předávání osobních dokumentů či platby pro občany. Platby mohou probíhat hotovostně i bezhotovostně v závislosti na typu systému.

Součástí všech produktových řad je vzdálená správa, která detekuje obsazenost boxů, dokáže jednotlivé jednotky na dálku otevřít a funguje také jako kontrola v případě vandalismu nebo požáru.

KONTAKT:

CONTEG Payment4U a.s.
Na Vítězné pláni 1719/4
140 00 Praha 4

info@cp4u.cz

+420 737 235 207

 

Přejít na stránky CONTEG Payment4U >>

 

OX.basic

Samoobslužné schránky sloužící k bezpečnému odesílání nebo přebírání zásilek se vzdáleným ovládáním. 

OX.cool

Samoobslužné chlazené schránky sloužící k bezpečnému odesílání nebo přebírání zásilek. 

OX.smart

OX.smart je centrální řídící modul sloužící ke zjednodušení a vizualizaci výdejního procesu. Součástí je platební automat, který umožňuje provádět hotovostní i bezhotovostní platby.

OX.cloud

Aplikační IoT vrstva zajišťující konektivitu třetích stran do sítě OX.network. Vlastní zabezpečená infrastruktura pod dohledem 24/7.

Key2box

Samoobslužné řešení pro uložení klíčů od vozu