Uzavřené uličky - modulární

Uzavřené uličky - modulární

Modulární uzavřená ulička je ideálně řešení pro starší datová centra, která chtějí vylepšit energetickou bilanci. Toto řešení je také vhodné pro datová centra s nestejnou výškou rozvaděčů nebo mezerami mezi rozvaděči.

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
  • Contained Aisle ModularContained Aisle ModularContained Aisle ModularContained Aisle ModularContained Aisle ModularContained Aisle Modular

Šířka uzavřené studené uličky je 1,2 m (dvě perforované kostky) nebo 1,8 m (tři perforované kostky)

Výška uzavřené studené uličky je pro rozvaděče Conteg až do výšky 48U s podstavcem 100 mm.

 Boční stěny jsou vytvořeny z PVC lamel. Tyto lamely lze snadno upravovat pro konkrétní použití na místě instalace. Lamely jsou použity i na místě dveřní sekce, v případě požadavku lze dveřní sekci vybavit standardními dvoukřídlými dveřmi. Celková výška řešení je 2 300 nebo 2 500 mm.

Střešní díly o délkách 900 mm. Střešní panely jsou zhotoveny z čirého polykarbonátu pro zajištění průchodu světla do prostoru uzavřené uličky a tento polykarbonát splňuje požadavky na nehořlavost či ohnivzdornost dle norem příslušných k dané lokalitě. Střešní panely podporují možnost instalace zařízení přivádějících hasící médium do prostoru uzavřené uličky.

Pro více informací a konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte na presales@conteg.cz.

Typ souboru Vyberte jazykovou verzi

  • Datasheet uzavřené modulární uličky (PDF - 1.79MB)
    cs  de  en  fr  ru   

Podrobné informace zde:

data_sheet_RHF