Služby

Společnost Conteg poskytuje svým zákazníkům služby pro všechny etapy výstavby datových center, telekomunikačních a datových rozvodů a serverových místností. Nabízíme předprojektovou podporu ve formě konzultací, počítačových simulací a testování v unikátní testovací laboratoři TC4DC. Dále se můžeme díky zkušeným projektovým manažerům spolupodílet na řízení celého projektu nebo ve spolupráci s certifikovanými partnery realizovat komplexní dodávku. Samozřejmostí je v naší společnosti i prvotřídní záruční a pozáruční servis. Nabízíme služby, které jinde nenajdete!

Ke stažení

Materiály ke stažení: katalogy, data sheety, návody a další dokumenty

Projekční podpora pro DC

Naše firma Vám nabízí služby zkušených odborníků v oblasti budování DC.

Prodejní podpora

Snahou naší společnosti je uspokojit potřebu zákazníka. Jednotlivé prvky prodejní podpory, vedoucí k úspěšnému naplnění očekávání zákazníka.

První spuštění

Společnost Conteg svým zákazníkům nabízí celou řadu služeb, aby bylo zajištěno, že všichni zákazníci obdrží nejlepší kvalitu podpory na všech úrovních.

Asistenční a servisní služba

Pro naše zakázníky nabízíme službu Conteg Assembling Assistence - Pomoc při montáži, která znamená přítomnost našeho specialisty při instalaci Conteg produktů.

Certifikační program

Conteg Certifikační program nabízí široké portfolio kvalitních školení a tréninků pro své partnery. Certifikační tréninky mají obchodní nebo technické zaměření a jsou osobně vedeny Conteg odborníky ve spolupráci s místními obchodními zástupci.

Školení a webináře

Nabídka školení a prezentací k produktům a řešením společnosti Conteg.

Konfigurátory

Online konfigurátory pro sestavení IT rozvaděčů, venkovních rozvaděčů, výpočet chlazení.