Příslušenství

K jednotlivým produktům našeho portfolia nabízíme široké spektrum příslušenství a doplňků, mezi které patří úložné systémy, optické produkty, patch panely, zemnící sady, modulární podstavce, kolečka a nožičky, montážní a spojovací sady a opláštění rozvaděčů.
Úložné systémy

Úložné systémy slouží pro ukládání zařízení uvnitř datového rozvaděče, v nabídce naleznete police, zásuvky, držáky, podpěry, ale i adaptéry a jiné příslušenství.

Optické produkty

V optických produktech můžete nalézt 19" optické rozvaděče, ale i optické rozvaděče montované na stěnu.

Opláštění stojanových rozvaděčů

Uživatel si může vybrat podle konkrétní řady s široké škály variant dveří, bočnic nebo i horních a spodních krytů. Pro dveře si lze vybrat z široké škály zámkových variant.

Patch panely

Patch panely se uchycují na 19" vertikální lišty a umožňují zakončení datových nebo telefonních kabelů na různé typy modulů.

Zemnění

Všechny rozvaděče CONTEG obsahují základní zemnící sadu již ve standardní konfiguraci.

Modulární podstavce

Podstavce se používají jako estetický a stabilizační prvek stojanových rozvaděčů. Jedná se o alternativu ke standardně dodávaným výškově stavitelným nožičkám či volitelným kolečkům.

Kolečka a nožičky

Stojanové rozvaděče CONTEG jsou dodávány ve standardní konfiguraci s výškově stavitelnými nožičkami. Volitelně lze nožičky zaměnit za kolečka a podstavce.

Montážní a spojovací sady

V široké nabídce příslušenství naleznete i montážní a spojovací sady.

Ostatní

V široké nabídce příslušenství naleznete i nástěnné držáky, osvětlovací jednotky a ochrany kabelů ve vstupech.

10" SOHO příslušenství

SOHO rozvaděče REH mají jako jediné v portfoliu rozvaděčů CONTEG rozteč vertikálních lišt 10".