Uzavřené uličky - fixní

Uzavřené uličky - fixní

Systém budování datového centra s pomocí uzavření uličky je nejefektivnější cestou pro maximální využití chladících kapacit a minimalizace provozních nákladů. Slouží pro oddělení studené a horké zóny. Není velkého technického rozdílu mezi uzavřenou studenou uličkou a uzavřenou horkou uličkou, konkrétní použití záleží více na dispozicích konkrétní místnosti.

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
  • Contained aisle fixed - Sliding doorsContained aisle fixed - Sliding doorsContained aisle fixedContained aisle fixedContained aisle fixedContained aisle fixed - Sliding doorsContained aisle fixed - Sliding doors
  • Contained aisle fixedContained aisle fixedContained aisle fixed

Řešení je k dispozici pro výšky rozvaděčů 42, 45 a 48U a pro šířky uliček 1 000, 1 200, 1 800 a 2 400 mm.

Dveřní sekce

Dveřní část je velmi důležitou součástí uzavřeného řešení. K dispozici jsou dva základní typy – posuvné dveře nebo dvoukřídlé dveře.

Základní posuvné dveře jsou s mechanickým posunem, kdy každé křídlo je otevíráno samostatně. Další možností je Dual-Synchro systém, kde obě křídla dveří se posouvají současně. Poslední variantou jsou automatické dveře s elektronickým ovládáním připojitelným např. i na ACS objektu či místnosti. Všechny varianty jsou vyrobené z hliníku.

Základní provedení dvoukřídlých pantových dveří se skládá s pevného a otevíracího křídla. V případě požadavku mohou být dveře vybaveny Automatickým dveřním otevíračem.

V případě požadavku může být místo dveří v uzavřené uličce použit záslepný dveřní panel. Například pokud tato část přiléhá ke stěně objektu.

Střešní sekce

Střešní sekce v uzavřené uličce jsou napojeny na rozvaděče a dveřní sekce a zabraňují v míchání studeného a horkého vzduchu nad rozvaděči. Jsou vyrobeny s 1,5 mm lakovaného plechu a k dispozici v šířkách 600, 800, 900 a 1 100 mm pro pokrytí všech délek uzavřených uliček. Boční část střešní sekce pro výšky 42U obsahuje prosklený panel pro zajištění světla do prostoru uličky. Střešní panel je vyroben z 6 mm silného polykarbonátu. Tento umožní na místě instalace snadnou integraci protipožárního systému do prostoru uličky.

Typ souboru Vyberte jazykovou verzi

  • Datasheet uzavřené uličky - fixní (PDF - 1.79MB)
    cs  de  en  fr  ru   

Podrobné informace zde:

data_sheet_RHF