Venkovní aplikace

Venkovní aplikace

Venkovní skříně jsou součástí našeho okolí, můžeme je vidět na ulicích, křižovatkách, v tunelech. Nalezneme je také podél dálnic a železničních koridorů, své místo mají  i v telekomunikačních aplikacích. V posledních letech je rovněž využívají subjekty, které působí v oblasti ochrany životního prostředí nebo například stavitelé čističek odpadních vod, solárních či větrných elektráren. 
Naše řada venkovních skříní outTEG plně splňuje požadavky pro použití ve venkovním prostředí.  Oba dva typy venkovních skříní  outTEG samostantně stojící venkovní skříň i outTEG Lite pro montáž na sloup ve dvouplášťovém provedení bezpečně ochrání Vaše instalované komponenty nejen před všemi vlivy počasí, ale i před vandalismem,  a to díky kompaktní konstrukci skříní, která znemožňuje demontáž jednotlivých částí zvenčí.


Venkovní skříně outTEG se především vyznačují odolností vůči všem vlivům počasí a mají vysoký stupeň krytí IP65. Odolnost vůči vlivům počasí je dána především použitím slitiny hliníku a hořčíku AlMg3 pro plášť skříně a jeho povrchovou úpravou polyesterovým práškovým lakem s UV ochranou. Tuto ochranu zaručí i nerezový rám. Řadu doplňují i celonerezové jednodveřové rozvaděčové skříně řady WME-O, které mají venkovní povrchovou úpravu taktéž polyesterovým práškovým lakem s UV ochranou a stupeň krytí IP 66.

Venkovní skříně outTEG nabízí řešení včetně tepelného managementu vnitřního prostoru skříně, počínaje topnými jednotkami přes EC ventilátory, výměníky tepla vzduch/vzduch až k aktivním chladicím jednotkám určeným pro aplikace v extrémních podmínkách, kde je potřeba odvést velké množství tepla.

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
  • outTEGoutTEGoutTEGoutTEG