Průmyslová řešení

Průmyslové rozvaděče jsou zejména využívány pro rozvod elektrické energie nízkého napětí v průmyslových objektech, elektrických rozvodnách, administrativních komplexech a dalších zařízeních. Náplň těchto rozvaděčů je velmi různorodá a liší se podle druhu aplikace, zda slouží jako silový rozvaděč, rozvaděč pracovního stroje, rozvaděč pro regulaci s upravenou čelní stěnou k obsluze, popřípadě k jiným účelům.

Pro průmyslová řešení můžete využít naše průmyslové rozvaděčové skříně inTEG. Společným prvkem našich produktových řad je jejich variabilita, široká nabídka příslušenství a snadná aplikace do zákaznických řešení. Rozváděčové skříně jsou vyráběny z ocelového plechu nebo nerez oceli. Povrchová úprava je prováděna práškovou technologií ve standardním odstínu  RAL 7035.

Průmyslové rozvaděčové skříně vyrábíme ve dvou ucelených designových řadách:

Samostatně stojící průmyslového rozvaděče inTEG FSE


Samostatně stojící rozvaděčové skříně inTEG FSE jsou naším klíčovým produktem. Svařovaný rám rozvaděče je vyroben ze speciálního pozinkovaného ocelového profilu válcovaného za studena. Tento technologický postup výroby společně s patentovaným tvarem profilu splňuje maximální požadavky na tuhost a nosnost rozvaděčové skříně. Zákazníci si mohou vybírat ze 46 rozměrů v jednodveřovém či dvoudveřovém provedení. Standardem pro naše skříně je vysoký stupeň ochrany IP55, PUR neporézní lité těsnění po celém obvodu a nosnost 1 500 kg. inTEG FSE rozvaděčové skříně je možné používat bez přídavného podstavce díky designu spodního rámu, toto řešení nezmenšuje prostor pro vnitřní instalace. K vytvoření dodatečných montážních ploch a rovin nabízíme bohatou škálu systémového příslušenství, navrženého pro optimální využití vnitřního prostoru. Samozřejmostí je také řešení tepelného managementu skříní, dle typu instalace navrhneme konkrétní výkony topných jednotek, ventilátorů nebo aktivních chladicích jednotek.

Nástěnné kompaktní rozvaděčové skříně inTEG WME

Nástěnná rozvaděčová skříň je jedním z nejuniverzálnějších zařízení a má nejširší možnosti použití pro všechny průmyslové aplikace. Nástěnné kompaktní rozvaděčové skříně inTEG WME jsou určeny pro elektromontážní firmy a výrobce strojů a zařízení, kteří si mohou vybírat z 54 rozměrů, provedení s plnými nebo skleněnými dveřmi. Skupina kompaktních rozvaděčů inTEG je díky nejmodernější technologii laserového svařování unikátní svým čistým designem.

Nabídku doplňuje řada nerezových rozvaděčových skříní WME-X (AISI 304/316) a WME -O venkovní průmyslové rozvaděčové skříně, které jsou vyrobeny z nerez oceli s povrchovou úpravou tak, aby splňovaly vyšší nároky na odolnost proti okolnímu prostředí. Všechny řady s jednokřídlými dveřmi mají krytí IP66, dvoukřídlé provedení pak IP55. Rozvaděče jsou připravené pro rychlou montáž vnitřního vybavení.

 

Naši techničtí specialisté Vám rádi navrhnou optimální řešení.

Pro bližší informace kontaktujte industry@conteg.cz.

 

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS