News

Skutečná F1 mezi rozvaděči - bezkonkurenční rozvaděč řady Premium určený pro nejnáročnější podmínky a použití. Nový-flexibilní-uživatelský přívětivý...nejlepší pro Vás.

Extrémní výkyvy teplot, vlhkost, únik vody či kouře - nepříjemné situace, které mohou nepěkně ohrozit vaši serverovnu.

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili speciální akci - k rozvaděči Ri7 42U dárek zdarma.

Co použít pro napájení serverů a síťových komponent umístěných v IT rozvaděči? CONTEG nabízí vysoce kvalitní napájecí panely.

Naše kompletní nabídka skříní pro venkovní použití přehledně v novém katalogu

připojte se odkukoliv a seznamte se nejen s naším portfoliem, ale i konktrétním technickým řešením pro datová centra nebo průmyslové aplikace.

Článek o CONTEG Group v prestižním časopise FORBES.

Nově nabízíme možnost přizpůsobit datová centra a serverovny individuálním potřebám zákazníků tak, aby odpovídaly jejich představám o barevném provedení projektu.

CONTEG Payment4U  se  stala novým hráčem na poli logistických služeb  v oblasti automatických výdejních a doručovacích boxů

Navštivte nás na letošním ročníku BICSI EMEA konferenci a výstavě 17. - 18.11. 2020, který proběhne vzhledem k okolnostem virtuálně.

Rozšířili jsme příslušenství pro základní, monitorované a řízené napájecí panely. Nově nabízíme PDU s externím displejem, inline měřič teplotní a vlhkostní senzor a mnoho dalšího.

Připravili jsme pro vás 11 nových videonávodů, které vás krok po kroku provedou instalací vybraných produktů CONTEG.

Zahrnuje kompletní technologickou infrastrukturu klasického datového centra umístěnou v ocelovém kontejneru, který lze kamkoliv přemístit.

je rozšiřitelné řešení vhodné pro několik rozvaděčů a serveroven s velikostí 1U sleduje až 150 senzorů. K dispozici i verze s 4G modemem.

Vnitřní jednotka CoolSeven s přímým výparem vhodná pro chlazení IT techniky přímo v 19“ stojanových rozvaděčích. Dostupná od listopadu 2020.

Samostatně stojící kompaktní rozvaděčové skříně FSM-X a FSM-O pro venkovní i vnitřní instalace. 17 velikostí s nosností 700 kg.

A nejen to! Navýšili jsme nosnost RI7 na 800 kg. Navíc od 1.7.2020 nabízíme dopravu zboží zdarma. 

Přístupový systém RAMOS ACS je rozšířen o dveřní biometrickou čtečkou pro rozpoznání obličeje se zabudovoanou multiformátovou RFID čtečkou.

WME-O19 a WME-X19 jsou kvalitní jednodvéřové nerezové 19" skříně s vysokou odolností vůči okolnímu prostředí a univerzálním využitím

Vyvazovací panely s barevnými plastovými oky pomohou odlišit vedení kabelů v rozvaděči.

vhodné jak pro menší serverovny, tak i pro velké datové sály, kde je třeba mít zóny s individuálními provozními parametry (teplota či tepelná zátěž)

na nástěnné rozvaděče řady RUN, RUD a REN. Navíc jsme vylepšili design u REN.

CONTEG bere současnou situaci vážně a odpovědně. V našem provozu dodržujeme všechna doporučení a nařízení.

RAMOS ACS: Cenově dostupné řešení přístupu s vysokou úrovní zabezpečení. 

Vysoce odolná, celosvařovaná konstrukce RSF 52U s nosností až 1500 kg je určená pro instalaci těžkých IT zařízení.

je nyní k dispozici i v češtině. Produkty pro venkovní použití značky CONTEG naleznete v online katalogu.

Pražské Kongresové centrum Vavruška bude dne 19. září 2019 hostit každoroční konferenci Datová centra pro business. CONTEG jako partner konference předvede své řešení MCL.

Chystáte se stavět datové centrum? Chcete ušetřit za provoz datového centra? Přijdě 24.10.2019 na konferenci Moderní datová centra.

Navštivte nás ve dnech 28. a 29.8.2019 v ČPP Aréně v Hradci Králové (stánek č. 103) a seznamte se s našimi produkty pro průmyslové použití.

Rozšiřujeme naše portfolio mezi-rozvaděčových chladicích jednotek - pouhých 30cm široká, chladicí výkon v rozmezí 10 % -100 % a maximální výkon až 22kW

28. – 29.5.2019 se zúčastníme Setkání českých a slovenských správců sítí CSNOG v hotelu Voroněž v Brně.

Udělejte si pořádek v kabelech. Pořiďte si inovativní produkty od CONTEG.

Odborná konference se uskuteční 24. 4. 2019 na Letňanském výstavišti – PVA EXPO. CONTEG budu u toho.

Hypoxický preventivní protipožární systém pro datová centra, 14.5.2019 od 9 hod., Praha 4. Určeno zejména pro projektanty, rozpočtáře SHZ, provozovatelé datových center

Objevte naše systémové řešení infrasktuktury do datových center. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.