Kompaktní datové centrum

Kompaktní datové centrum

Uzavřený modulární systém (Modular Closed Loop – MCL)

je specifické škálovatelné řešení non-IT infrastruktury vhodné jak pro menší serverovny, tak i pro velké datové sály, kde je třeba mít zóny s individuálními provozními parametry (teplota či tepelná zátěž).

Jedná se o kompaktní celek, kompletně izolovaný od okolního prostředí, který se skládá ze stojanových rozvaděčů řady Premium Server a mezi-rozvaděčových chladicích jednotek CoolTeg Plus.

Stáhnout technický list >>

 

K tomuto řešení dodáváme i nezbytné příslušenství:

   Lokální hasicí systém LES-RACK                        je samostatný, plně automatický požárně detekční a hasicí systém. Je navržen pro přímou instalaci do 19“ rozvaděčů s krytím IP30 nebo vyšším. Hasicím médiem je FK-5-1-12. Více informací o produktu >>

Napájecí panely PDU

Produktové portfolio inteligentních a základních napájecích panelů CONTEG zahrnuje, jak základní napájecí panely bez dalších vlastností (základní PDU), tak i modely umožňující vzdáleně monitorovat přes Ethernet a IP odebíraný proud z napájecího panelu (monitorované PDU) nebo napájecí panely s možností ovládání jednotlivých zásuvek, či jejich skupin vzdáleně přes datovou síť (řízené PDU). Více informací o PDU >>

 

Ochrana zařízení před přehřátím

Nouzový otevírací systém EOS spolu s monitorovacím a přístupovým systémem RAMOS chrání zařízení před přehřátím. Pokud systém RAMOS detekuje přehřívání, systém EOS otevře přední a zadní dveře rozvaděčů, aby se předešlo možnému poškození zařízení.

 

 

Print Favorities E-mail Twitter RSS