Kompaktní rozvaděčové skříně

CONTEG nabízí ucelenou řadu průmyslových rozvaděčových skříní, které splňují všechny požadavky pro aplikace i v nejnáročnějších průmyslových provozech. V nabídce máme nejen kompaktní oceloplechové rozvaděče, ale i velké samostatně stojící rozvaděčové skříně vhodné pro řadové spojení.

Vybrat si můžete z mnoha velikostí a čtyř typů materiálů, záleží pouze na oblasti použití. Obě řady rozvaděčů splňují vysoké nároky na stupeň krytí. Průmyslové rozvaděčové skříně jsou vyráběny v našem výrobním závodě v Pelhřimově za použití nejmodernějších technologických postupů, díky kterým mají prvotřídní funkční vlastnosti, mechanickou odolnost a dlouhou životnost.WME skříně oceloplechové

Standardní provedení rozvaděčových skříní je ocelový plech s následnou povrchovou úpravou práškovou barvou v RAL 7035. Jedno i dvoudveřové provedení.

WME-G skříně s prosklenými dveřmi

Všechny rozměry oceloplechových rozvaděčových skříní rovněž nabízíme v provedení s prosklenými dveřmi.

WME-X skříně nerez ocel

Rozvaděčové skříně jsou vhodné pro aplikace s vyššími nároky na odolnost vůči okolnímu prostředí

WME-O skříně nerez ocel pro venkovní použití

Ideální pro venkovní instalace je nerezová rozvaděčová skříň outTEG WME-O s venkovní povrchovou úpravou, lze kombinovat např. se střechou proti dešti. 

Příslušenství WME

Ke všem typům kompaktních rozvaděčů nabízíme širokou škálu příslušenství a doplňků

Ventilátory s filtrem

Ventilátory zajišťují nucenou ventilací správnou teplotu uvnitř skříně, přičemž dochází k výměně ohřátého vnitřního vzduchu za venkovní chladný vzduch.