Kryty pro rozvaděče řady PREMIUM

Kryty pro rozvaděče řady PREMIUM

Rozvaděče řady PREMIUM poskytují neomezenou flexibilitu při plánovaní jejich konečného vzhledu – a to především díky vyměnitelnosti horního a spodního krytu. V portfoliu naleznete 3 typy horních krytů a 9 typů spodních dílčích krytů. Lze tak přizpůsobit umístění a typy otvorů pro vstup kabeláže do rozvaděče. Kryty  vytvářejí unikátní rozhraní mezi systémy vedení a organizace kabeláže vně a uvnitř rozvaděče. Všechny uvedené kryty jsou použitelné pro rozvaděče řady PREMIUM Cabling RDF a PREMIUM Server RSF. Lze je dodat nainstalované v zakoupeném rozvaděči či jako samostatnou položku (dodáváno v kartonové krabici).

HORNÍ KRYTY

Horní kryty jsou vyráběny jako nedělené ve třech různých provedeních. Jsou dodávány buď instalované v rozvaděči či separátně v kartonové krabici. Kryty jsou vždy dodávány včetně záslepek pro dané kabelové vstupy.

SPODNÍ KRYTY

Spodní kryty jsou navrženy jako dělené. Kompletní spodní kryt rozvaděče se skládá ze 3 nebo 4 krytů (dílů). Jsou dodávány instalované v rozvaděči či separátně (jednotlivé díly) v krabici. Kryty jsou dodávány včetně záslepek pro dané kabelové vstupy.

 

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
  • Top PlatesBottom PlatesTop Plates

Kryty jsou specifikovány v objednací matrici rozvaděčů RSF/RDF. Pro každý typ je vybrána vhodná kombinace a uživatel si je může vybrat změnou v kódu rozvaděče.

Zde je přehled standardních kombinací.

A Horní kryt - P design, dolní kryt - X design, oba kryty jsou jednodílné, podporují IP54
C Bez horního krytu, dolní kryt - X design, příprava na instalaci střešní AC jendotky
E Horní kryt - F design jednodílný), dolní kryt - segmentovaný (600x800: BFB, 600x1000: BHB, 600x1200: BFFB, 800x800: CFC, 800x1000: CHC, 800x1200: CFFC)
F Horní kryt - F design (jednodílný), bez dolního krytu - připraveno pro instalaci na dvojitou podlahu či podstavec
H Horní kryt - I design (jednodílný), dolní kryt - segmentovaný (800x800: CFC, 800x1000: CHC, 800x1200: CFFC)
I Horní kryt - I design (jednodílný), bez dolního krytu - připraveno pro instalaci na dvojitou podlahu či podstavec
X Bez horního a dolního krytu

 

V případě použití volby X či požadavku na jinou kombinaci je nutné použít objednací kódy:

CO-TU-60/80-X-Y - pro horní kryt designu dle vlastní volby dodávaný samostatně v krabici. Rozměr musí být shodný s půdorysem rozvaděče. Požadovaný design (kód B, F, I) napište na pozici X.

CO-BU-60-X-Y - pro spodní kryt designu dle vlastní volby dodávaný samostatně v krabici. Rozměr musí být shodný s šířkou rozvaděče. Požadovaný design (kód A až I) napište na pozici X. Je nutné objednat spodní kryty pro celý rozvaděč samostatně po jednotlivých dílech.