Otevřené rámy

Otevřené rámy jsou určeny pro přehledné a jednoduché uložení aktivních a pasivních prvků v uzavřených místnostech, serverovnách a datových centrech. V naší nabídce naleznete 3 základní řady otevřených rámů, které jsou navrženy pro samostatné instalace i jejich skládání do řad s využitím vertikálních High Density vyvazovacích systémů a dalšího příslušenství z našeho portfolia.
Otevřené rámy RSG4

Vysokozátěžové dvojité otevřené rámy řady RSG4 nacházejí své uplatnění všude tam, kde je vyžadován maximální přístup ke komponentům a strukturovaným rozvodům, speciálně v datových centrech a serverových místnostech. 

Otevřené rámy RSG2

Zátěžové otevřené rámy řady RSG2 jsou určeny pro vysoko-hustotní strukturované rozvody společně s vertikálními High Density vyvazovacím systémem. Otevřené rámy RSG2 přinášejí bezkonkurenční dostupnost k instalovaným zařízením.

Rámy řady RS

Rámy řady RS nacházejí své uplatnění pro jednoduché aplikace. Výhodou rámu RS je lehká konstrukce. Je ideální pro prezentační a výstavní účely, ale může sloužit i pro provoz IT techniky.

Příslušenství pro rámy RS

Příčný nosník pro rámy se čtyřmi sloupky