Představení IT hardware produktů Conteg

Conteg uvedl na trh vlastní IT hardware produkty: servery, datová úložiště a switche, určené pro Datová Centra, poskytovatele služeb typu Cloud, web a server hosting, velké firemní zákazníky a zákazníky provozující nové typy apliakcí, např Big Data, IoT infrastrukturu – internet věcí, HPC – high performace computing, virtuální či rozšířenou realitu, on-line gaming či klasická i sociální média.

Výhody produktů

Nabízené produkty se vyznačují svou otevřeností a obsahují standardní a hojně používané komponenty od obvyklých světových výrobců. Takové produkty se označují jako generické a jsou určeny pro stavbu středních a velkých hardware infrastruktur, kde je kladen důraz na kvalitu zpracování, otevřenost, užití standardních komponent a co možná nejvyšší poměr cena/výkon.

  • Možnost 2 měsíční „try and buy“ pro bezrizikové otestování produktů
  • Otevřený hardware bez proprietárních prvků
  • Kvalitní generické komponenty, běžně dostupné na trhu
  • Nejnovější technologie za dostupnou cenu
  • Poměr cena/výkon a skvělá efektivita provozu

Na IT hardware produktech společnosti Conteg je nejčastěji provozován tzv. Open Source software, ale i software společnosti Microsoft, WMware, Red Hat aj. 

Zákaznická podpora v CZ i v EN

Společnost Conteg nabízí standardní HW a SW podporu pro svá zařízení. Zákaznická podpora je provozována v českém a anglickém jazyce a je možné ji přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka.

Výměna vadných dílů na místě

V rámci HW podpory umožňujeme zaškoleným zákazníkům, případně pracovníkům třetí strany, provádět základní servis formou výměny vadných dílů vlastními silami na místě. Za tímto účelem je spol. Conteg schopna poskytnout základní sadu náhradních dílů přímo k zákazníkovi, aby byl minimalizován dopad selhání běžných komponent, jako jsou pevné či SSD disky, paměti, větráky či zdroje napájení.

Kvalita dle standardů

Produkty jsou vyvíjeny s ohledem na nejnovější trendy v odvětví a vyráběny podle nejpřísnějších standardů totožných se standardy ostatních zavedených komerčních výrobců. Produkty splňují veškeré podmínky vyžadované pro provoz v rámci EU.

Bližší specifikace produktů v EN:

SERVER 1218

Switch S8900-54XC

Switch S6800-56ST

Switch S9100-32X

Switch S7810-54QS

Carrier