Horká / studená ulička

Horká / studená ulička

Systém horkých / studených uliček je považován jako „standard" pro datová centra. Rozvaděče jsou orientovány čely k sobě, přičemž studený vzduch je dodáván přes perforované díly ve zvýšené dvojité podlaze. Standard ANSI/TIA/EIA-942-A doporučuje šíři studené uličky 1,2 metru, což je ekvivalentem dvou dlaždic dvojité podlahy. Perforovanými dlaždicemi před přední částí každého rozvaděče je studený vzduch distribuován před rozvaděč a nasáván technikou do každého z nich.

Rozvaděče jsou orientovány čely k sobě a studený vzduch je k aktivním prvkům přiváděn dveřmi tahokov s 86% perforací.

Jelikož dvojitá podlaha je použita pro dodávku studeného vzduchu, je nezbytné, aby veškeré ostatní otvory v podlaze, jako například vstupy kabelů, byly zakryty dvojitou kartáčovou průchodkou (DP-KP-KAR-A). To přispívá k udržení statického tlaku v dvojité podlaze a minimalizuje možné úniky v nežádoucích místech.

 

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
  • Hot/Cold AisleHot/Cold AisleHot/Cold Aisle

Doporučená konfigurace Horké / studené uličky

Přední tahokovové dveře umožňují výbornou prostupnost studeného vzduchu do rozvaděče, zatímco zadními tahokovovými dveřmi je ohřátý vzduch odváděn ven z rozvaděče; doporučujeme použít doplňky pro správné proudění vzduchu uvnitř rozvaděče - separační rám a zaslepovací panely.

  • Přední tahokovové dveře (míra perforace 86 %) s vícebodovým zámkem a univerzálním klíčem
  • Zadní tahokovové dveře (míra perforace 86 %) s vícebodovým zámkem a univerzálním klíčem
  • Odnímatelné boční panely se zámkem a univerzálním klíčem
  • Dva páry 19" vertikálních posuvných lišt
  • Horní a spodní kabelové vstupy, odnímatelný horní kryt
  • Výškově stavitelné nožičky, doplňkově podstavce nebo podstavce s filtrem
V případech, kdy rozvaděče z jakéhokoliv důvodu nemohou být použity, nabízíme alternativu - 19" otevřený rám RSG4. Jeho nosnost až 1 500kg je vhodná pro uložení těžkých serverů, diskových polí apod. Rámy jsou také vhodné pro užití v testovacích a servisních centrech.

Doporučené systémy chlazení
Doporučené systémy chlazení uzavřených studených uliček vyžadují centrální systémy chlazení nebo instalaci bočních chladících jednotek. Od roku 2008 jsme oficiálním partnerem významného světového výrobce chladících řešení. Díky této alianci jsme  vám schopni nabídnout i složité centrální chladící systémy. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme  bez ohledu na to, zda Váš projekt vyžaduje jednoduchý způsob chlazení nebo enormní centrální chladící kapacity.

Typ souboru Vyberte jazykovou verzi

  • Datasheet Horká / Studená ulička (PDF - 1.75MB)
    cs  de  en  fr  ru